V mém cestovním plánu najdete ubytování různé kategorie.

Je ale pečlivě vybrané z několika variant v okolí a zohledňuje jak místo a vzdálenost od místních atrakcí, tak dostupnost služeb.

Například jestli mám k dispozici snídani, u hotelu je bazén, jaká je rychlost wifi a zda je i na pokoji, a samozřejmě za jakou cenu, to považuji za samozřejmé. Na místě pak kromě vybraného hotelu osobně otestuji také jednu levnou a jednu luxusní variantu.

A jak hotely testuji?

Každý hotel má svojí atmosféru a já si často udělám obrázek hned po příjezdu. Jak se ke mě personál chová, jak je ochotný, jak reaguje na žádost o jakékoliv změny v ubytování, stížnost nebo třeba služby navíc. Zda mi nabídnou odnos zavazadel na pokoj (ať už to využiji nebo ne) nebo poradí s orientací v okolí. Na pokoji pak automaticky ohlídám, zda jsem dostal pokoj, jaký jsem si objednal. Pokud byl s výhledem, jestli má výhled. Pokud byl ve vyšším standardu, zda ho splňuje. Jestli je čisté povlečení, teče teplá voda (v tropech to neřeším, tady je příjemnější studená, resp. vlažná voda), jestli funguje lednička a přístup na internet. Prostě základní věci, které považuji za samozřejmé. U levného ubytování jsem tolerantnější, u nadstandardu se dívám na každý detail.

Stejným způsobem získám informace ze všech testovaných hotelů, a všechny vám pak nabídnu.

To je také váš jediný úkol, vybrat si z nabídnutých možností podle preferovaného rozpočtu. Nemusíte nic zjišťovat, pročítat diskuzní fóra a recenze hotelů, prostě ať vyberete cokoliv, můžu garantovat, že služby budou odpovídat popsanému stavu. A já pak znovu a znovu vyrážím na cesty, abych potvrdil trvající kvalitu nabízených služeb, nebo za ně našel náhradu.

ZPĚT NA POMOC S PLÁNEM

NEBO SI VYBERTE

DESTINACI, KTERÁ VÁM SEDNE