Pomůžu vám naplánovat vše od výběru nejvýhodnějších letenek po cestu k plážím na samém konci světa

Mám jednu velkou vášeň. Cestování. Už 20 let jí bezmezně propadám. Objevuju úžasná místa, potkávám skvělé lidi, ukládám si do paměti neopakovatelné zážitky.

Mám přátele, kteří mi mou vášeň trošičku záviděli. Říkal jsem jim: Vždyť můžete vyrazit taky, nic to není. Nepotřebujete cestovku, nepotřebujete žádné statisíce. Sbalte se a jeďte. A oni mi odpovídali: To nejde, kde bychom asi vzali čas to naplánovat? Bez zkušeností bychom hned naletěli. Určitě by nám to nejlepší uteklo. Kdepak, to by dopadlo blbě.

A tak jsem udělal takovou věc

Začal jsem pro své přátele psát plány cest. Tzv. itineráře. Kam jet, co tam navštívit, kde se ubytovat, kam zajít na večeři. To všechno na základě vlastních zkušeností. Pěkně den po dni a hodinu po hodině, aby ani chvilka jejich času nepřišla nazmar. Aby viděli a prožili vše, co daná lokalita skýtá. S pomocí specializovaných nástrojů jsem jim také pomohl koupit nejvýhodnější letenky, nejen levné, ale také bez zbytečného čekání na přestup. A víte co? Mí přátelé se skutečně vydali do světa na vlastní pěst a… Byli nadšení! Neztratili se, nenaletěli, užili si to a otevřel se jim úplně nový svět. Celý svět.

Mám pro vás dobrou zprávu

Tohle všechno teď nabízím také vám. Stačí si vybrat destinaci, která vás zajímá, a stáhnout si itinerář. Také vám pomůžu najít výhodné spoje a levné letenky, poradím s ubytováním a stravováním a naplánuju celou cestu tak, abyste zaručeně okusili „esenci“ daného místa. A jelikož ta místa znám opravdu velmi dobře, bude to, jako by vaším průvodcem byl někdo z místních. Takže co vám brání vydat se na nejkrásnější cestu vašeho života?

VYBRAT DESTINACI

6 způsobů, jimiž vám mé služby usnadní cestování

Přeskočíte plánování

 Často bývá horší než balení a trvá i několik týdnů. Na tomhle webu vám to zabere asi tak 5 vteřin. Prostě jedno kliknutí a podrobný cestovní itinerář stáhnete během okamžiku.

Nejsem cestovka

 „Rychle se přesuneme na vodopády a tam dáme 20 minut rozchod.“ Taky vám z takové představy dovolené naskakuje husí kůže? S mým plánem máte všude času, kolik jen potřebujete. Na záda vám nefuní nasupení paštikáři. Vpřed vás neženou turističtí Hujerové. Jste svobodní.

Příroda i památky

Cesty plánuji tak, aby se vždy doplňovalo dobrodružství s odpočinkem a příroda s památkami. Prostě od všeho trochu, aby to do sebe všechno harmonicky zapadlo. Mé cestovní plány jsou nabité zážitky a pestré jako země, kterými vás provedou.

Vyzkoušeno na vlastní kůži

 Špinavý hotel nebo nepříjemný personál? Ano, taky jsem to zažil. Ale vy už nemusíte, protože vám doporučím jen ty podniky, které jsem sám otestoval a byl s nimi spokojený.

Pomůžu s letenkou

 Za celý život jsem nalétal přes půl milionu kilometrů. Používám nástroje i zkušenosti, abych vždy našel nejvýhodnější letenku v daném termínu. Najdu ji i pro vás.

Rady jako od místního

 S mým plánem se neztratíte. Nejen, že uvidíte místa, která za to skutečně stojí, ale také dostanete instrukce, jak mezi nimi nejlépe přejíždět.

JAK TAKOVÝ ITINERÁŘ VYPADÁ?

Cestovní plán si můžete vytisknout nebo stáhnout do tabletu. Každý den jsem přehledně rozepsal – a vy tak přesně víte, na jaká místa se podíváte, jak se na ně dostanete a v jakém hotelu přespíte. A když nechcete, prostě se jím neřídíte. Jednodušší už to být nemůže.

O tom, že moje itineráře opravdu pomáhají, svědčí řada pozitivních referencí.

Obrázek o cestování „Made by Tepera“ si můžete udělat také z několika cest, které jsem se pro vás pokusil shrnout.

Stále vám to nestačí? Dobrá! Pošlu vám celý jeden kompletní itinerář na e-mail, abyste viděli, že já se zajíci v pytli rozhodně nekšeftuju!

Pomohu s letenkou, abyste nenaletěli

Najdu pro vás letenku za dobrou cenu a bez dlouhých přestupů. Odkaz na její rezervaci vám pošlu do e-mailu. Stačí, když mi po zakoupení itineráře pošlete termín vaší dovolené. Jen tak mezi námi – čím dřív mi datum pošlete, tím výhodněji letíte. Ideální jsou tak 2-4 měsíce předem. Zajímá vás to?

PŘEČTĚTE SI VÍCE O VÝBĚRU LETENEK