Jsem dobrodruh, světoběžník, bonviván, fotograf. A budete-li chtít, stanu se vaším virtuálním průvodcem při objevování světa!

Jak už jste asi pochopili z celého tohoto webu, mým životním tématem je cestování. Cestuju po celém světě už přes 20 let. Navštívil jsem na 50 zemí, a když posčítám délku všech svých letů, vychází mi, že naši matičku Zemi jsem obletěl už patnáctkrát. Je to mimochodem delší vzdálenost než ze Země k Měsíci.

My Flightdiary.net profile

Na stránce „V čem vám pomůžu“ popisuji svůj příběh a důvod vzniku tohoto webu. Chtěl jsem své zkušenosti dát k dispozici dalším lidem, aby také mohli objevovat krásu světa. A to i v případě, že to nejsou žádní velcí dobrodruzi nebo nemají absolutně žádný čas nějaké cesty plánovat. Stačí, že mají chuť, milují přírodu a rádi objevují nové věci. Všechno ostatní zařídím já. Jste také takoví? Pomůžu vám uskutečnit dovolenou, na kterou budete s úžasem vzpomínat ještě po letech!

Robin je cestovatelský mág. Na cestách, které připravil, jsem se vždy cítil jako s průvodcem v kapse. Vše, co nabízí, sám projel a proto jsem se na cestě cítil vždy velmi komfortně. Robin není typ člověka plážového povaleče a proto můžete s jeho radami vidět věci, které jen tak neuvidíte a k tomu máte veškerou svobodu cestování. To vám nikdy žádná cestovka nenabídne. Navíc jsem s ním byl již na několika cestách osobně a vždy to stálo za to. Perfektně připravené a zajímavé. Rád na to vzpomínám.

Aleš Kalina

 

Vše jsem osobně procestoval, prověřil a otestoval

Cestovatelské zkušenosti jsem nabíral postupně na cestách, studiem cestopisů, cestovatelských portálů, hotelových konsolidátorů a map, sbíráním tipů a triků jak a kde hledat ty nejlepší letenky podle libovolných kritérií.

Zaměření na kvalitu, pohodlí a zážitky

Cena je určitě důležitým kritériem pro volbu destinace a kategorie ubytování. Také já cenu vždycky důsledně zohledňuji. Ale cena není vše. Člověk si přece chce dovolenou také užít, odpočinout si, nabrat nové síly a uchovat si jen ty nejlepší zážitky. Proto kromě ceny hlídám také kvalitu služeb, profesionalitu, jedinečnou atmosféru. Nikdy vám nedoporučím vyloženě špatné služby jenom proto, že jsou nejlevnější.

Jsem stále na cestě
Zatímco budete prozkoumávat krásy exotických zemí, které jsem již navštívil, budu mezitím vymýšlet další cestu a osobně prověřovat doporučované hotely a služby. Abyste tam bez starostí a zklamání mohli také již brzy vyrazit!

Píšu zážitkový blog
O cestování a poznávání exotických krás v mém stylu píšu také blog. Dozvíte se tam jak o mých plánovaných cestách, prozradím různé cestovatelské triky a upozorním na zážitky, které by neměly ujít vaší pozornosti.

Kontaktujte mě
Chcete skutečně netradiční dovolenou? Mít jistotu nejlepší možné ceny letenek a ubytování s ohledem na pohodlí? Možnost následovat vyzkoušenou cestu, včetně tipů na výlety, kde vyzkoušet kulinářské speciality, a zažít dobrodružství? Nebo se chcete zeptat na cokoli jiného souvisejícího s cestováním a objevováním nových míst? Napište mi! Rád na vaše e-maily odpovím. Email: info@tipynacesty.com