Objednejte si službu osobního cestovního poradce
a vyrazte na dovolenou po vlastní ose

Rozhodli jste se na poslední chvíli? Letíte poprvé na jiný kontinent? Nebo prostě jen nemáte čas si vše sami naplánovat? Specialista na Jihovýchodní Asii Vám na základě podrobných požadavků kompletně připraví Vaší cestu a bude Vás provázet plánováním a přípravou na její realizaci. Vyberete si cílovou zemi a pak už jen vyrazíte na vlastní pěst. Pro Vás bez plánování. Bez cestovky. A přesto najisto.

Chcete pomoci jen s výběrem letenky? Třeba do Austrálie se zastávkou v Singapuru a zpátky pár dnů na Bali či v Thajsku? Nebo jinou více či méně složitou variantu? Specialista na letenky Vám na základě libovolných vstupních údajů nabídne několik variant optimálních letů a bude sledovat jejich cenový trend. Až si vyberete, pomůže vám s jejich rezervací. Bez časových ztrát a neefektivního hledání. Bez pochybností o nejlepší ceně. A s garancí úspory peněz.

Dárková karta ke stažení!

Nejen před Vánoci můžete využít dárkovou kartu pro vaše nejbližší! Vyberte si z nabídky níže nebo libovolnou jinou částku a hodnota dárkové karty bude započtena při objednávce služby.

Novinky!

3/2021: Covid mnohým z nás zamíchal plány, mě nevyjímaje. Ale svět se točí dál a touha poznávat a ukládat si vzpomínky neutuchá. Situaci je třeba brát s rozumem, ale nepodléhat nepřiměřeným tlakům. Nebojte se vyrazit na cesty! Způsob plánování se mění, počet zemí je stále omezený, ale jde to. Omezení a překážky jsou od toho, aby se překonávaly. Rád vám s vaším plánováním cesty pomůžu. Inspirovat se můžete třeba mojí poslední březnovou cestou na Maledivy. Žijte a cestujte!

11/2019: Až dosud jste měli vyhotovený plán cesty k dispozici na vlastní

webové stránce na internetu, nebo stažený do PDF. Nyní mám pro vás dobrou zprávu, k itineráři si můžete stáhnout do vašeho telefonu či tabletu (Android, Iphone) i aplikaci, do které se plán automaticky nahraje a je tak k dispozici i offline! Už nebudete odkázáni na neprakticky velký PDF, ani na připojení k internetu. Věřím, že se vám toto vylepšení bude líbit.

09/2019: Od teď vám už žádné letadlo neuletí! Ve vašem plánu budete mít vždy aktuální informaci o tom, zda má let zpoždění nebo ne, a posledních 24 hodin před odletem dokonce v reálném čase. Nemusíte tak let ověřovat u agentury či letecké společnosti a jakékoliv změny uvidíte ihned v plánu a můžete se podle toho zařídit. Platí to nejen pro hlavní let do destinace a zpět, ale i pro všechny lokální přelety, které budou v plánu zaznamenány! Přeji vám cestování bez stresu s tímto skvělým vylepšením.

img_1431

01/2019: Pro velký zájem nabízím nyní i Vám vyhledání business nebo first class letenky za 50% běžné ceny! Mám velmi slušný přehled o aktuálních akčních nabídkách leteckých společností, jejich chybových tarifech, a o způsobu optimálního pozicování do odletového místa. Sleduji všechny zámořské lety z Evropy za cenu do 30.000Kč, což považuji za takovou psychologickou cenovou hranici a velmi příjemnou cenu za postel v nebesích. :) Pokud tedy chcete konečně zažít, jaké to je přiletět do cíle již odpočinutý a dovolenou využít co nejlépe, objednejte si plánování cesty na míru a dejte mi vědět, že o vyhledání business letenky máte zájem.

Ukázka plánování vaší dovolené…

aneb pár obrázků nahradí tisíc slov

S čím vám osobní cestovní poradce pomůže?

 1. Provede za Vás komplexní hledání. Letenky, přesuny, hotely. Vše podle Vašeho přání.
 2. Spočítá za Vás, kolik dovolená bude stát. A to podrobně, rozepsané po dnech a po jednotlivých službách. Rozpočet podle Vašich možností.
 3. Vytvoří za Vás cestovní plán. Dá to všechno dohromady. Jak se dostanete do cíle, kde budete spát, co tam můžete dělat a co vidět, jak se dostat z bodu A do B.
 4. Nabídne Vám zajímavá místa podél Vaší cesty. Méně známá místa, na která byste jinak nenarazili.
 5. Zajistí Vám další služby na místě. Hodil by se Vám osobní řidič nebo průvodce? Potřebujete si půjčit auto? Chcete si zajistit potápěčský kurz?
 6. Ušetří Vám mnoho času při všech těchto aktivitách.
 7. Ušetří Vám peníze. Porovná za Vás ceny služeb a nabídne jen ty nejlepší.
 8. Stane se Vaším spolehlivým prostředníkem a poradcem. Před i během Vaší cesty.
Letenky 25%
Ubytování 35%
Přesuny 15%
Rozpočet 15%
Aktivity 10%

Co zahrnuje práce cestovního poradce?

Krátká konzultace

000EUR 0
 • zodpovězení cestovního dotazu
 • ujasnění vhodnosti služby
 • návrh společného plánování
 • jak? po telefonu / mailem
 • vhodné pro: všechny cestovatele
 • časová náročnost: do 15 minut

Cestovní poradce

od Kč2100from EUR 85
 • podrobný plán vaší dovolené
 • letenky/přesuny/ubytování
 • rozpočet cesty
 • specifika vaší cesty/další konzultace
 • vhodné pro: mimoevropské cíle; od 2 týdnů pobytu; ideální pro: vaši úsporu času a jistotu na cestách
 • časová náročnost: 20-25 hodin za 2 týdenní cestu

Jedna služba

260000from EUR 100
 • – chcete „jen“ zajistit tu nejlepší letenku?
 • – chcete „jen“ vybrat ty nejlepší hotely ve vaší destinaci?
 • – chcete „jen“ doporučit optimalizovaný okruh/trasu vaší cesty?
 • – chcete „jen“ pomoci s nákupem/rezervací služeb?
 • – chcete „jen“ navrhnout optimální rozpočet cesty?
 • Cena platí pro jednu z uvedených služeb bez omezení rozsahu/časové náročnosti.

 

 

Kryštof Kolumbus si služby cestovního poradce neobjednal a do Asie nikdy nedoplul…
Buďte chytřejší a neobjevujte Google,
když si můžete cestu nechat naplánovat!